Iga auto omanik teab, et plaaniline auto profülaktika aitab ära hoida plaanivälised kulutused. Autohooldejaama OKSA AUTO OÜ spetsialistid teevad auto tehnohoolduse vastavalt määrustikule.

Enne mootori, teie auto südame, remonti, on vajalik eelnev diagnostika ja rikke põhjuste kindlakstegemine.

Meie spetsialistid teevad diagnostika ja eemaldavad rooli- ja šassii süsteemi rikked, vahetavad rippsüsteemi keraelemendid, vedrud ja amortisaatorid, väljalaskesüsteemi, väljalaskekollektori, summuti, resonaatori, reguleerivad ära pidurdus- ja küttesüsteemi töö, vahetavad vajalikud sõlmed ja agregaadid, kasutades optimaalseimat rikke-eemaldusmeetodit.

Autohooldejaam OKSA AUTO OÜ sooritab diagnostikat paljufunktsionaalse ultratänapäevase litsentseeritud diagnostikakompleksi Jaltest abil, mis võimaldab sooritada sügavskaneerimist ja üle 50 kaubaautomargi (sh ameerika, korea ja vene kaubaautode) diagnostikat.

Uusim kahe protsessoriga platvorm kindlustab maksimaalse jõudluse. Lihtsa, läbimõeldud ja funktsionaalse menüü abil vähendatakse seadme sisselülitamise ja autodiagnostika aega.  

Samuti teeme diagnostikat:

• Euroopas ja Ameerikas toodetud haagistele ja poolhaagistele
• Igat liiki reisi-, kauba- ja mikrobussidele
• Ameerika mikrobussidele ja kaubikutele
• Auto või haagise peale paigaldatud lisaagregaatidele

Pidage meeles, et kaasaegne diagnostika ja mootori tehnohooldus aitab tulevikus vähendada lisakulutusi.

Autohooldejaama OKSA AUTO OÜ spetsialistid, kelle spetsialiseerimine on starterite ja generaatorite varuosade müük, nende mahavõtmine, paigaldus ja taastamine, aitavad säästa remondiraha, kuna rikkes bendiksite, harjade, ankrute, tõmbereleede, tagarummude, dioodsildade, pingeregulaatorite ja muude detailide vahetus on tunduvalt odavam kui kompleksagregaadi ostmine.

Tänapäeval on autodel suur hulk juhtmeid ja seadmeid, mis kontrollivad ja garanteerivad agregaatide ja autosüsteemide töö. Vahel põhjustab väike elektroonika rike suuremaid negatiivseid tagajärgi.

Autohooldejaama OKSA AUTO OÜ spetsialistid sooritavad kõigi auto elektrosüsteemide diagnostikat ja teevad elektriseadmestiku remonti.

   
OKSA Auto OÜ © All rights reserved. Design by Bazil-Art ©